Klasy trzecie pojechały na wycieczkę do Warszawy. W planie było zwiedzanie Stadionu Narodowego i Centrum Nauki Kopernik.


Spacer po stadionie odbył się w towarzystwie przewodnika, który pokazał mam ciekawe miejsca. Najciekawszym etapem wycieczki była możliwość wejścia do szatni – tej samej, w której przebywają przed meczem i w trakcie przerwy najlepsi piłkarze. Wygląda świetnie. Ma kilka pomieszczeń, w tym do odnowy biologicznej, łaźnie z jacuzzi, prysznice. Byliśmy w centrum prasowym. Widzieliśmy lożę, którą projektowała Ewa Minge. 
Kolejną atrakcją naszej wycieczki był pobyt w Centrum Nauki Kopernik gdzie czekało na dzieci wiele naukowych atrakcji, gdzie nauka jest zabawą. Dzieci dały się ponieść swobodnej zabawie, kierowały się własną ciekawością. W Koperniku mogły wszystkiego dotknąć, sprawdzić, przekręcić.
Wszyscy zgodnie przyznali, że wycieczka była udana.