Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi. W środę, 15 listopada 2017 r. w ramach rządowego programu uczniowie wzięli udział w "smacznej lekcji" dotyczącej zdrowego odżywiania. Gościem byli przedstawiciele firmy „Uzimex”. Uczniowie obejrzeli prezentację dotyczącą zdrowego odżywiania, uczestniczyli w pokazie wyciskania soków z warzyw i owoców, wzięli udział w konkursie.

Wszyscy zgodnie oświadczyli, że soki świeżo wyciskane są sto razy smaczniejsze od takich w kartonikach! Na zdrowie!                                                                                       
                                                                                                                                                               Alicja Korejwo, Olga Nicpoń