Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.Uczniowie klasy III gimnazjum muszą w najbliższym czasie podjąć pierwszą ważną decyzję dotyczącą przyszłości – muszą dokonać wyboru szkoły ponadgimnazjalnej, w której chcieliby kontynuować swoją edukację.

Ważne jest, aby każdy uczeń w wybranej przez siebie placówce edukacyjnej mógł rozwijać i doskonalić swoje zainteresowania, pasje i talenty. Z pewnością bardzo pomocne w podjęciu właściwej decyzji są spotkania z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych.
 W ramach doradztwa zawodowego naszą szkołę, a konkretniej klasy III gimnazjum odwiedzili przedstawiciele  Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Białymstoku.

Podczas spotkania uczniowie zostali zapoznani z ofertą szkoły, zasadami rekrutacji Na zakończenie młodzież gimnazjalna otrzymała folder informacyjny o szkole. Więcej informacji o szkole na stronie www.zs2.bialystok.pl