Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.21.02. – 22.02 2018r  roku w naszej szkole odbyły się warsztaty dla uczniów na temat: „Przemocy rówieśniczej”, „Bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni”, które prowadził Pan Robert Ćwikowski. Pan Robert jest założycielem Centrum Sprawiedliwości Naprawczej w Białymstoku oraz członkiem Stowarzyszenie na rzecz Integracji Dzieci i Młodzieży „Przyjaciele z Osiedla”.

 Uczniowie na zajęciach omawiali zjawisko przemocy - przestrzegł przed nieodpowiednimi zachowaniami w Intenecie, zwrócił uwagę na problem cyberprzemocy i podstawowe zasady bezpiecznego surfowania w sieci. Tematyka prelekcji spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Uczniowie zadawali wiele pytań, na które otrzymali konkretne odpowiedzi i porady.