Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.27 i 28 lutego w naszej szkole odbył się XXIX Międzynarodowy konkurs ,,Matematyka bez granic”. Konkurs ma charakter zawodów międzyklasowych. W konkursie brali udział uczniowie klas V i VI oraz III gimnazjum.

 

Konkurs ma na celu podniesienie:

  • zainteresowania uczniów matematyką,
  • poziomu pracy w grupach,
  • rozwijanie twórczej aktywności uczniów,
  • kształtowanie umiejętności pracy w grupach,
  • stopnia opanowania języków obcych.

 

W  konkursie uczestniczą również uczniowie z Włoch, Szwajcarii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Irlandii Północnej, Luksemburga, Hiszpanii, Danii, Finlandii, Austrii, Brazylii, Egiptu, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Nigerii, Maroko, Tunezji.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki naszych uczniów. Życzymy sukcesów.

Nauczyciela matematyki.