Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.7 lutegow Sportowej Szkole Podstawowej w Supraślu obyły się eliminacje powiatu białostockiego w siatkówce chłopców. Zespół Kleosin II, złożony z uczniów klas VII, zajął drugie miejsce i awansował do następnego etapu rywalizacji. Chłopcy grali przeciwko uczniom klas II i III gimnazjum, dlatego awans był dużym osiągnięciem.

W Mistrzostwach Powiatu Białostockiego, które odbyły się 15 lutego 2018 roku w Supraślu, nasza drużyna po walce, zajęła IV miejsce. Nasz zespół był jedynym złożonym z zawodników klas VII SP. Skład zespołu: - Michał Sokołowski - Mateusz Jabłoński - Jakub Brzozowski - Maciej Wądołowski - Karol Dąbrowski - Maciej Kozłowski - Filip Pietrewicz - Stanisław Kryński - Patryk Chroł - Szymon Iwaniuk - Michał Garbaczewski