Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.Uczniowie klas piątych na wesoło i w radosnych nastrojach powitali Pierwszy Dzień Wiosny.  Uroczystość rozpoczęła się w sali gimnastycznej, gdzie wszyscy uczestniczyli w grach i zabawach sportowych.  Rywalizacja była niezwykle zacięta, zwłaszcza między dziewczynami i chłopakami.

  Następnie piątoklasiści udali się do fotobudki, w której  miał okazję zrobić śmieszne zdjęcia, obowiązkowo w nietypowych jak na ten dzień przystało przebraniach. Gadżetów do dyspozycji było sporo, dobór strojów pozostawał w gestii każdego fotomodela, a efekty… No cóż, zobaczcie sami.

  Potem barwny korowód z transparentami wyruszył na spacer po Kleosinie. Uczniowie odwiedzili dzieci z oddziałów przedszkolnych znajdujących się przy poczcie.