14 kwietnia odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych. W zawodach startowało 41 najlepszych szkół z naszego województwa (185 zawodniczek).

        Drużyna dziewcząt w składzie: Blanka Popławska, Patrycja Ancipiuk, Amelia Kazimiruk, Wiktoria Marczewska (klasa IV), Małgorzata Czapnik, Nikola Marczewska, Agata Wyszkowska, Weronika Ciereszko (klasa V), Wiktoria Hryniewicka, Aleksandra Dobreńczyk, Wiktoria Wilińska, Kamila Kowalko (klasa VI) zajęły III miejsce w województwie. Indywidualnie Blanka Popławska i Małgorzata Czapnik uklasyfikowały się na III miejscu.  Na wyróżnienie zasługują również: Grzegorz Górski (11 miejsce na 60 zawodników) i Natalia Kondzior (20 miejsce na 60 zawodników).

(11 miejsce), Natalia Kondzior ( 23 miejsce).

Opiekunami zawodników są: Anna Kruczenko, Elżbieta Rutkowska, Marta Danilczuk, Marcin Zawadzki.

        Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.