Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.Obraz może zawierać: 22 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i w budynku4 kwietnia w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie lokalnego etapu konkursu plastycznego ,,Samochód marzeń 2017 ” organizowanego przez firmę Toyota. Konkurs cieszył się zainteresowaniem uczniów a uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością.

Zwycięzcy Konkursu zostali wybrani oddzielnie w trzech kategoriach wiekowych:

Kategoria do 7 lat

 • I miejsce Hubert Skrzypkowski
 • II miejsce Julia Michalczuk
 • III miejsce Milena Zalewska
 • Wyróżnienia: Natalia Owierczuk, Gabriel Wiktoruk, Iga Szuberska, Julia Caban , Filip Czaplejewicz, Kaja Tymoszuk, Agata Chylińska.

Kategoria 8 – 11 lat

 • I miejsce Gabriel Osmólski
 • II miejsce Monika Urban
 • III miejsce Bartosz Hryniewicki
 • Wyróżnienia: Karolina Han, Gabriela Skrzypkowska, Gabriela Piotrowska, Zofia Siemieniako, Hanna Backiel, Nadia Karp, Amelia Kulhawik , Julia Brzozowska, Filip Gańko, Wiktoria Hajda.

Kategoria 12 – 15 lat

 • I miejsce Karolina Grabowska
 • II miejsce Mateusz Danilczuk
 • III miejsce Martyna Kuprewicz

Zwycięzcy konkursu i osoby wyróżnione otrzymały dyplomy i upominki . Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy drogą pocztową z głównej siedziby Toyoty mieszczącej się w Warszawie.