Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi. 27 kwietnia w Szkole Podstawowej w Tykocinie odbyły się Igrzyska Powiatu Białostockiego w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy: Adamczuk Kuba, Dmochowski Paweł, Łuniewski Szymon, Owierczuk Mateusz, Perkowski Szymon, Rząca Michał. Chłopcy zajmując III miejsce awansowali do finału grupy.

W kolejnym etapie zawodów, który odbył się 08.05.2018r. na stadionie miejskim w Białymstoku chłopcy pojechali w innym składzie. Nasza szkołę reprezentowali wówczas: Kondratowicz Bartek, Krasowski Paweł, Łuniewski Szymon, Sawicki Kuba, Żukowski Mateusz. Chłopcy zajęli 6 miejsce i nie awansowali do kolejnego etapu rozgrywek. Opiekunem grupy była pani Agnieszka Sawicka.