29 maja odbył się w naszej szkole turniej piłki ręcznej chłopców klas szóstych i siódmych. W zawodach startowały 3 zespoły z klas VI - tych: Kleosin, Supraśl i SP 49 Białystok i 3 zespoły klas VII- tych: Kleosin, Supraśl i SP 1.


Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas VI - tych: Adamczuk Kuba, Bańkowski Tomek, Karetko Tymek, Konopka Artur, Łuniewski Szymon, Miezio Kuba, Mudź Marcin, Owierczuk Mateusz, Perkowski Szymon, Rożuk Paweł, Rząca Michał, Dmochowski Paweł, Sawicki Kuba, Borowski Filip.
Klasy VII reprezentowali chłopcy: Iwaniuk Szymon, Jabłoński Mateusz, Pietrewicz Filip, Sokołowski Michał, Kozłowski Maciek, Kazimierczyk Dawid, Marczewski Alex, Kryński Stanisław, Wądołowski Maciej, Stefanowicz Jakub.
Chłopcy z naszej szkoły wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsce!!!!
Opiekunami grup były Anna Kozioł i Agnieszka Sawicka