Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.12.06.2018 odbył się Finał Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców. W turnieju po wielu etapach eliminacyjnych spotkały się najlepsze cztery drużyny w województwie podlaskim. Nasza drużyna od pierwszego etapu nie została pokonana i potwierdziła swoją siłę w Turnieju  Finałowym, wygrywając półfinał z SP 11 Suwałki, a Finał z odwiecznym rywalem SP 5 Białystok

( AP Talent ).Historia tworzyła się na naszych oczach SP Kleosin został Mistrzem Województwa. To pierwszy taki sukces w grach zespołowych od początku istnienia naszej placówki. Atmosfera na widowni jak i na boisku była wspaniała. Kibice zagrzewali zawodników do boju, a oni walczyli niczym gladiatorzy, areną było boisko. Jeżeli mecz jest dziełem sztuki, chłopcy stworzyli arcydzieło. Kto nie widział niech żałuje.  Gratulujemy

Urodzeni by walczyć, szkoleni by zwyciężać. Nasi Mistrzowie.

Bartosz Jurczak, Mateusz Grzeszkiewicz, Filip Dojlida, Paweł Rudkowski, Dawid Kantor, Stanisław Łupiński, Maksymilian Woliński, Gabor Żukowski, Błażej Kujawa, Michał Charkiewicz,  Maksymilian Kusiuk.

Trener Marcin Milczunas

Półfinał

SP Kleosin – SP 11 Suwałki         4:2

SP 5 Białystok – SP Łomża           5:0

Finał

SP Kleosin - SP 5 Białystok          3:2

mecz o III miejsce

SP Łomża - SP 11 Suwałki            3:2