Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.Po bardzo ciężkim meczu półfinałowym ze Szkołą Mistrzostwa  Sportowego ze Słupska, który zakończył się remisem 1:1 decydujące były rzuty karne. Wygraliśmy pewnie wykorzystując trzy karne, przeciwnicy jednego nie trafili.
W meczu finałowym ulegliśmy drużynie Kołobrzegu. Było to inne spotkanie niż w grupie. Prowadziliśmy 1:0, lecz po dużej kontrowersji i błędzie sędziego który uznał bramkę której nie było karty się odwróciły i po jakimś czasie przeciwnicy wyszli na prowadzenie 2:1. My goniąc wynik nadzialiśmy się jeszcze na dwie kontry i mecz skończył się wynikiem 4:1. Wracamy na tarczy. Mamy medal. Mamy wspaniałych chłopaków, szkoda że kończą naukę w SP Kleosin. Bardzo mocnym akcentem żegnają się ze szkołą. Trener i kadra pedagogiczna jest z nich dumna.
Życzymy powodzenia w dalszej drodze życiowej i sportowych sukcesów.
Gratulacje.