Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją, buty i w budynkuWe wrześniu uczniowie klas II i III wybrali swoich przedstawicie do Małego Samorządu Uczniowskiego.
Tworzą go : Maja Muśko z kl. III a, Mateusz Gryko z kl. II c ,
Monika Urban z kl. III b. 

Co piszą o sobie sami?

Maja Muśko

Mam na imię Maja. Mam 8 lat. Uczęszczam do szkoły podstawowej w Kleosinie.  Chodzę do klasy III a. Moim ulubionym przedmiotem jest język polski. W przedszkolu często brałam udział w konkursach recytatorskich. Moją ulubioną zabawą są kalambury. Lubię jeździć na rowerze.   Najczęściej na śniadanie jem kanapki, a na obiad dania z makaronem. Moje wymarzone wakacje jeszcze przede mną, planujemy pojechać do ciepłych krajów. Mam nadzieję, że już niedługo tam pojadę.

Mateusz Gryko Jestem bardzo pracowity i koleżeński, dlatego klasa zgodnie wybrała mnie na przewodniczącego. Chętnie bawię się z kolegami i koleżankami. Jestem uczynny i pomocny. Klasa może na mnie zawsze liczyć. Lubię pracować na lekcjach. Mam starszego brata – Michała w klasie IV d. To on wprowadził mnie do szkoły, zapoznał z kolegami i mam w nim zawsze wsparcie. Mam jeszcze młodszą siostrę -  Hanię, która chodzi do przedszkola. Lubię spędzać czas na podwórku, grać w piłkę, w badmintona. Chętnie jeżdżę na wycieczki rowerowe z moimi rodzicami i rodzeństwem. Całą rodziną jeździmy też na basen i spędzamy tam parę godzin, ponieważ lubimy pływać i bawić się w wodzie. Chętnie pomagam mamie w kuchni, zwłaszcza kiedy piecze ciasta. Lubię też malować. Moje rysunki są bardzo staranne i pomysłowe. Lubię swoja klasę II c i zapewne klasa lubi też mnie.

Nazywam się Monika Urban. Jestem uczennicą klasy III b. Interesuję się matematyką i plastyką. W wolnym czasie lubię rysować i czytać książki. Z zajęć sportowych najbardziej lubię pływanie. Jestem sympatyczną i miłą osobą dla innych.  Zawsze wywiązuję się z powierzonych mi zadań i można na mnie polegać.