I miejsce  Urszula Waluk 

II miejsce  Karolina Plago

III miejsce Karolina Baran

 

Imię i nazwisko 

Klasa

Ilość punktów

Maria Bilewicz

 

55

Tymoteusz Kuretko

 

20

Tomek Bańkowski

 

32

Wiktoria Hajda

IV a

64

Patrycja Perkowska

IV a

57

Marcel Masiuk

IV c

16

Kamil Czyżewski

IV c

8

Gabriel Osmólski

IV c

39

Aleksandra Kałek

IV c

31

Nikola Marczewska

VI a

76

Adela Kalinowska

VI a

63

Patryk Harasimczuk

VI a

15

Nikodem Bagiński

VI a

8

Kamil Pryzmont

VI a

14

Mateusz Żukowski

VI a

10

Miłosz Brodziuk

VI a

34

Julia Roszkowska

VII a

56

Natalia Urban

VII a

45

Marcel Mudź

VII a

26

Szymon Łuniewski

VII a

22

Michał Rząca

VII a

34

Szymon Perkowski

VII a

26

Iga Białous

VII a

42

Małgorzata Czapnik

VII a

79

Jakub Miezio

VII a

59

Jakub Adamczewski

VII a

54

Amelia Bezubik

VII a

56

Lan Anh Nguyen Tat

VII c

57

Filip Pietrewicz

VIII a

73

Luiza Szwonder

VIII a

18

Aleksandra Fiedosiuk

VIII a

70

Marta Tomaszewska

VIII a

45

Michał Garbaczewski

VIII a

69

Karol Dąbrowski

VIII a

48

Maciej Kozłowski

VIII a

40

Michał Sokołowski

VIII a

64

Joanna Bagieńska

VIII b

73

Wiktoria Kukjaniuk

VIII c

67

Mateusz Bartnikiewicz

VIII c

72

Katarzyna Pawluczuk

III d

83

Weronika Cydzik

III e

66

Karolina Kimborowicz

III e

63

Julia Miezio

III e

69

Karolina Rogozińska

III e

61

Sebastian Niegierysz

III e

50

Magda Grodzka

III e

66

Marta Juchnik

III e

63

Karolina Plago

III e

104

Karolina Baran

III e

103

Anna Szczerbińska

III e

46

Mateusz Roszkowski

III e

48

Piotr Szczerbiński

III e

61

Zofia Koszewnik

V d

68

Filip Odachowski

V d

84

Marek Jaszczuk

V d

30

Miłosz Rutkowski

V a

48

Karolina Grabowska

III c

36

Gabriela Rybałowicz  

III c

53

Suzana Kuźmińska

VI b

64

Zuzanna Januszko

III c

78

Adam Piekutowski

VI b

63

Adrian Kutyłowicz

III c

53

Aleksandra Kowalko

V a

35

Julia Adamczuk

V a

12

Martyna Antonowicz

V a

37

Wiktoria Marczewska

V a

38

Weronika Sawicka

IV c

52

Oliwia Witkiewicz

VI b

26

Urszula Waluk

III G

106

Aleksandra Olszańska

VIII b

92

Joanna Mrozek

VIII b

86

Bartosz  Szewczuwianiec

 

82

Bartosz Kondratowicz

 

82

Jakub Brzozowski

VIII a

77

Bartosz Wiszowaty

VIII b

72

Krzysztof Wawer

IV a

71

Stanisław Kryński

VIII a

64

Rafał Mielech

VI c

60

Oskar Truszkowski

 

56

Żaneta Czajkowska

 

32

Szymon Urbański

III e

34

Hanna Marcinowicz

VIII a

28