7 stycznia uczniowie klas czwartych i piątych szkoły podstawowej oraz klas trzecich gimnazjum uczestniczyli w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Językowej OLIMPUS zorganizowanej przez Panią Jolantę Harasimczuk. W całej Polsce udział wzięło 4595 uczniów klas czwartych, 5773 uczniów klas piątych oraz 2898 uczniów klas trzecich gimnazjum.

Uczennica naszej szkoły Nicole Żaworonek z klasy IVa zajęła 1 miejsce w kraju, otrzymując grawerowany dyplom laureata i nagrodę książkową, Szymon Urbański z kl. IIIe gimnazjum zajął 8 miejsce w kraju, również uzyskując dyplom laureata. Dyplomy uznania otrzymują: Zofia Siemieniako (kl. IVa), Oliwia Tołwińska (kl. IV d), Joanna Łachmacka (kl. IVd), Gabriel Roman (kl. IVd), Jakub Samulski (kl. Va), Oliwia Małaszewicz (kl.V a), Amelia Kazimieruk (kl.Va), Aleksandra Rękawek (kl. III a), Sebastian Niegierysz (kl. III e), Anna Szczerbińska (kl. III e) i Mateusz Roszkowski (kl. III e).