Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrzDziewczyny z naszej szkoły przechodząc dwa etapy rozgrywek awansowały z pierwszego miejsca do Finału Grupy Południowej w piłkę nożną. 

09.05.2019 na Orliku w Kleosinie rozegrany został finał. Dziewczęta walczyły z Brańskiem, który cztery razy zmusił naszą bramkarkę do wyciągnięcia piłki z siatki. Kolejny mecz to nasze „być albo nie być”.

W najważniejszym starciu dziewczyny pokazały siłę charakteru i walcząc do ostatniej minuty  udowodniły rywalkom z Poświętnego swoją wyższość wygrywając 3:2. Co dało im  awans do najlepszej ósemki województwa podlaskiego.
Gratulujemy i życzymy dziewczynom kolejnych sukcesów!!!!!
Skład zespołu: Wiktoria Hryniewicka, Aleksandra Dobreńczyk, Amelia Wilczewska, Aleksandra Fiedosiuk, Aleksandra Wyszkowska, Hanna Marcinowicz, Maria Sidorowicz, Korneli Kazimiruk, Kamila Ramotowska, Marta Tomaszewska

                                                                                                                                               Opiekunek: Marta Danilczuk