Obraz może zawierać: 18 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, dziecko, na zewnątrz i przyroda31 maja uczniowie klas II wybrali się na wycieczkę do Parku edukacyjno – rekreacyjnego ,,Morza, lądy, oceany” w Dorożkach. Dzieci miały możliwość zwiedzenia Muzeum Morza, gdzie znajdują się eksponaty dotyczące tematyki morskiej oraz żywe raki, żółwie, kraby, największe ślimaki.

Na terenie parku każdy z uczestników wycieczki mógł podziwiać figury zwierząt morskich i nie tylko, które odzwierciedlały rzeczywiste rozmiary. W oczku wodnym uczniowie karmili złote rybki, licząc na spełnienie najskrytszych marzeń. Kapitan statku zaprosił również wszystkich do zwiedzenia prawdziwego kutra rybackiego, a także posterowania nim. Do tego wszystkiego dzieciom dostarczono rozrywki, która pobudziła ich do zabawy ruchowej i sportu, między innymi na ogromnej zjeżdżalni, tyrolce, rowerach wodnych. Na zakończenie dzieci zjadły pyszne kiełbaski z ogniska, mogły zrelaksować się na swoich kocykach oraz zakupić pamiątki z miejsca, które odwiedziły.