Rok szkolny

Przedmiot

Finalista

Laureat

2016/2017

Matematyka

2

-

2015/2016

matematyka 

przyroda

-

-

2

1

2014/2015

Język polski

Historia

Przyroda

Matematyka

Informatyka

-

-

-

-

 -

1

1

1

-

2009/2010

Język polski

Język angielski

Historia

Przyroda

Matematyka

Informatyka

-

-

2

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2008/2009

Język polski

Historia

Przyroda

Matematyka

1

1

-

1

 

2

-

-

-

2007/2008

Matematyka

2

-

2006/2007

Język polski

Język angielski

Historia

Matematyka

 

1

-

-

 

 

-

1

1

2005/2006

Język polski

Język angielski

Historia

Przyroda

Matematyka

Informatyka

-

1

 

2004/2005

Język polski

Język angielski

Historia

Przyroda

Matematyka

Informatyka

 

1

2003/2004

Język polski

Język angielski

Historia

Przyroda

Matematyka

 

1

-

-

1

 

-

2002/2003

Matematyczno-Przyrodniczy

                1

-

 

 

 

2016/2017

Matematyka

  • Bartosz Wiszowaty - opiekun Małgorzata Wróbel
  • Mateusz Bartnikiewicz - opiekun Małgorzata Wróbel

2015/2016

Przyroda

  • Michał Iwaniuk  – opiekun Anna Marciniak

 Matematyka

  • Michał Iwaniuk – opiekun Beata Kaczyńska
  • Stanisław Rybałtowski - opiekun Aneta Prokopiuk

 

2014/2015

Przyroda

  • Anna Piekutowska – opiekun Anna Marciniak

 Matematyka

  • Paweł Siemieniuk – opiekun Małgorzata Wróbel

Historia 

  • Kamil Osiecki – opiekun Anna Łapińska

 

2013/2014

 

 Laureaci: 

Przyroda

  • Gabriela Ejdys – opiekun Anna Marciniak

 Matematyka

  • Magdalena Kalińska – opiekun Małgorzata Wróbel
  • Wiktoria Wawer – opiekun Małgorzata Wróbel
  • Mateusz Bagieński - opiekun Małgorzata Wróbel
  • Łukasz Kuźma - opiekun Małgorzata Wróbel

Finaliści:

Język angielski

  • Karol Zimnoch – opiekun

Przyroda

  • Gabriela Kosik – opiekun Anna Marciniak

 

2012/2013

 

Laureaci:

Język polski

  • Jakub Redo – opiekun Ludmiła Trofimiuk

Przyroda

  • Paweł Iwaniuk – opiekun Anna Marciniak

 

Matematyka

  • Aneta Parfieniuk – opiekun Małgorzata Wróbel
  • Paweł Iwaniuk – opiekun Małgorzata Wróbel
  • Jakub Redo - opiekun Joanna Fiedorczuk

 

Finaliści:

Matematyka

 

  • Agnieszka Owczarczuk - opiekun Małgorzata Wróbel

 

2011/2012

 Laureaci:

Historia

  • Maciej Borowski –  opiekun Anna Łapińska

Przyroda

  • Julia Witkiewicz – opiekun Anna Marciniak
  • Piotr Daniszewski – opiekun Anna Marciniak

Matematyka

  • Justyna Dzierżek - opiekun Małgorzata Wróbel
  • Aleksandra Iwaniuk - opiekun Małgorzata Wróbel
  • Piotr Daniszewski - opiekun Małgorzata Wróbel

Informatyka

  • Damian Werpachowski - opiekun Joanna Fiedorczuk

Finaliści:

 

Język polski

  • Jakub Redo – opiekun Ludmiła Trofimiuk

 

2010/2011

 

Laureaci:

Historia

  • Natalia Wnorowska –  opiekun Anna Łapińska

 

Przyroda

  • Aleksandra Roszkowska – opiekun Anna Marciniak

Język Polski

  • Natalia Wnorowska- opiekun Ludmiła Trofimiuk
  • Aleksandra Roszkowska- opiekun Ludmiła Trofimiuk

Matematyka

  • Maja Wasiluk - opiekun Małgorzata Wróbel
  • Julita Parfieniuk - opiekun Małgorzata Wróbel
  • Finaliści

Finaliści:

Historia

  • Róża Twardzik- opiekun Anna Łapińska

 

2009/2010

 

Finaliści:

Historia

  • Karolina Tworkowska - opiekun Anna Łapińska
  • Barbara Emilia Nikitiuk-opiekun Anna Łapińska

 

2008/2009

 

Laureaci:

Język Polski

  • Anna Mrozek -opiekun Ludmiła Trofimiuk
  • Karolina Tworkowska- opiekun Ludmiła Trofimiuk

 

Finaliści:

Język Polski

  • Magdalena Ptak-opiekun Ewa Piekutowska

Matematyka

  • Beata Filipiuk- opiekun Małgorzata Wróbel

Historia

  • Daniel Jamiołkowski- opiekun Anna Łapińska

 

 

2007/2008

 

Finaliści:

Matematyka

  • Konrad Pianka - opiekun Małgorzata Wróbel
  • Łukasz Śliwka - opiekun Małgorzata Wróbel

 

2006/2007

 

Laureaci:

Historia

  • Adam Jamiołkowski- opiekun Anna Łapińska

Matematyka

  • Bartosz Wasiluk - opiekun Małgorzata Piłatowska

 

2005/2006

 

Finaliści:

Konkurs Języka Angielskiego

  • Julia de Silva – opiekun Ewa Toczyńska

 

2004/2005

 

Laureaci:

Język Polski

  • Magda Ryszkiewicz-opiekun Ewa Piekutowska

 

 

2003/2004

 

Finaliści:

Konkurs Języka Angielskiego

  •  Anna Konopko – opiekun Ewa Toczyńska

Matematyka

  • Marzena Żuk - opiekun Joanna Fiedorczuk

 

2002/2003

 

Finaliści:

Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy

  • Marcin Nieborak – opiekun Anna Marciniak i Małgorzata Wróbel