Joomla Monster Education Template

22338990_1342056602583192_6886764238333477660_o.jpg
Biblioteka szkolna zachęca wszystkich czytelników do czytania książek i dzielenia się swoimi wrażeniami z lektury.
Świetlica jest miejscem, w którym dzieci mogą przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed lekcjami i po zajęciach czekając na rodziców.
Zajęcia odbywające się w szkole lub poza jej terenem niebędące częścią obowiązkowego programu i mające charakter fakultatywny.
Uczniowie naszej szkoły biorą udział w olimpiadach, konkursach, turniejach i zawodach na różnych szczeblach, osiągając liczne sukcesy.
W szkole każdego roku dokonuje się analizy sprawdzianów zewnętrznych oraz wyciąga się z niej wnioski do dalszej pracy.
50
Absolwenci naszej placówki kontynuują edukację w wybranych przez siebie szkołach, często nas odwiedzając i informując o swoich sukcesach.

Nasze szkoła:odkrywa talenty dzieci!

WIADOMOŚCI ZE SZKOŁY

Zaproszenie do udziału w projekcie „Start-Up Academy”

Zapraszamy dzieci z klas 5-8 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w bezpłatnych, niekonwencjonalnych zajęciach dydaktycznych w ramach projektu „Start-Up Academy”1 , dotyczącego tworzenia innowacyjnych przedsiębiorstw.

Dzień Edukacji Narodowej

14 X 2019 r. – dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty i  jest wolny od zajęć lekcyjnych.  ZAPRASZAM WSZYSTKICH UCZNIÓW, RODZICÓW, NAUCZYCIELI, PRACOWNIKÓW OBSŁUGI I ADMINISTRACJI NA UROCZYSTY APEL O GODZ. 11:50 w SALI GIMNASTYCZNEJ

Międzynarodowy Dzień Pisania Listów

Międzynarodowy Dzień Pisania Listów przypada na 9 października. Ta romantyczna i dostojna forma porozumiewania się przegrywa niestety z smsami i meilami. Tylko do kogo tu napisać jak wszyscy mają Facebooka?

Dzień otwarty w Radiu Białystok

Jak wygląda codzienna praca radiowca, dlaczego zegarek jest bardzo ważnym narzędziem pracy w radiu i jak montować dźwięki? M.in. tego dowiedzieli się uczniowie klas piątych  podczas Dnia otwartego w Radiu Białystok.

Odblaskowe pierwszaki

8 października w ramach akcji profilaktycznej „Odblaskowe pierwszaki”  uczniów klas pierwszych odwiedzili policjanci: aspirant Marcin Cywonik i młodszy aspirant Artur Sznajderuk z IV Komisariatu  Policji w Białymstoku.

Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli

1 października 2019 r. została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer

4 października - Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Akcja ŚDTM jest wielkim szkolnym wydarzeniem. 4 października, sprawdzamy "tabliczkową wiedzę" podczas egzaminów. Na dwóch długich przerwach odbyło się sprawdzanie znajomości tabliczki mnożenia. 

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek

Z okazji międzynarodowego miesiąca bibliotek szkolnych, biblioteka zaprasza uczniów: na ciekawe „Przerwy z literaturą” (długie przerwy w każdą środę), na których w ciszy i spokoju, można będzie poczytać teksty ze swoich

Back to top