Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia   Click to listen highlighted text! Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia Powered By GSpeech
Powiększenie:

aspirant Marcin Cywonik i młodszy aspirant Artur Sznajderuk z IV Komisariatu  Policji w Białymstoku. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Podczas spotkania omawiano jak piesi powinni zachowywać się podczas poruszania się po drogach, co należy zrobić zanim przejdziemy przez przejście dla pieszych oraz jaki wpływ na nasze bezpieczeństwo ma korzystanie z elementów odblaskowych. Pierwszaki wysłuchały także inscenizacji „Bądź bezpieczny- noś odblaski” w której uczniowie klasy II c w wierszu i piosence opowiedzieli jak ważne jest noszenie odblasków. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał znaczek odblaskowy.

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Back to top

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech