Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia   Click to listen highlighted text! Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia Powered By GSpeech
Powiększenie:

Najwięcej głosów zdobyła Kornelia Zalewska z klasy III d i ona też została przewodniczącą Małego Samorządu Uczniowskiego. Zastępcami zostali Tymoteusz Danilczuk z klasy II d i Igor Gołub z klasy II b.

Oto co mówią o sobie osoby tworzące Mały Samorząd Uczniowski.

Kornelia Zalewska -  jestem uczennicą klasy III d. Od kilku lat trenuję taniec nowoczesny. W wolnym czasie staram się pomagać rodzicom np. bawię się z młodszym bratem. Lubię spędzać czas z koleżankami na podwórku. 

Tymoteusz Danilczuk – chodzę do klasy II d. Mam siostrę Blankę i brata Maksa. Lubię układać Lego i bawić się z moim kotem Leonem. Należę do zuchów i uczę się grać na gitarze. Lubię czytać ciekawe książki. 

Igor Gołub – jestem uczniem klasy II b. Lubię oglądać mecze Jagiellonii- Białystok. Interesuję się piłką nożną. Czas wolny spędzam  z kolegami na podwórku. Lubię grać w gry planszowe.

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Back to top

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech