Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia   Click to listen highlighted text! Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia Powered By GSpeech
Powiększenie:

W zawodach startowało 5 zespołów: SP Kleosin, SP Turośń Kościelna, SP Supraśl, SP Sobolewo, SP Poświętne. Chłopcy grali systemem każdy z każdym, 2 x 8 min. Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna, wygrała wszystkie swoje mecze i zajęła I miejsce. Tym samym zapewniła sobie awans do kolejnych rozgrywek. Skład zespołu: Adamczuk Kuba, Bańkowski Tomek, Dmochowski Paweł, Karetko Tymek, Łuniewski Szymon, Miezio Kuba, Mudż Marcin, Owierczuk Mateusz, Perkowski Szymon, Rożuk Paweł, Sawicki Jakub, Rząca Michał. Chłopakom serdecznie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!!!! Agnieszka Sawicka

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Back to top

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech