Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia   Click to listen highlighted text! Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia Powered By GSpeech
Powiększenie:

7 września 2020 r. tradycyjnie włączyliśmy się do akcji Narodowego Czytania. Tym razem zmierzyliśmy się z „Balladyną”

Juliusza Słowackiego. Podzieleni na role czytaliśmy na lekcjach języka polskiego wybrane sceny. Przygotowanym interpretacjom, czasami bardzo aktorskim i emocjonalnym, towarzyszyły prezentacje przybliżające tematykę utworu i zapoznające z twórczością Juliusza Słowackiego, który „wielkim poetą był”. Trzeba przyznać, że taka akcja na rozpoczęcie roku szkolnego mobilizuje do pracy wszystkich.

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Back to top

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech