Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia   Click to listen highlighted text! Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia Powered By GSpeech
Powiększenie:
W piątek odbyły się Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych biegach przełajowych. Miejscem zmagań był Supraśl. Przepiękna okolica i trudne, ale szybkie trasy sprzyjały naszym biegaczom. Trzy sztafety uplasowały się na I miejscu, a czwarta nasza sztafeta na II miejscu. Wszystkie reprezentacje awansowały do kolejnego etapu – Finału Grupy Południowej, który odbędzie na tych samych trasach.
I miejsce w Igrzyskach Dzieci zdobyły sztafety dziewcząt i chłopców, które miały do pokonania 800 metrów na każdej zmianie.
Sztafeta dziewcząt czas 22:35;54 : Kulhawik Amelia, Bargłowska Amelia, Koszewnik Zofia, Nagiel Maja, Kozłowska Aniela, Dernowska Patrycja.
Sztafeta chłopców czas 20:23;13 : Zaczeniuk Patryk, Savickis Hubert, Kierwiak Oliwier, Tymoszuk Olaf, Wilczewski Hugo, Okoczuk Krzysztof.
I miejsce w Igrzyskach Młodzieży wywalczyła sztafeta chłopców, tu każdy z zawodników miał do pokonania dystans 1000 metrów. II miejsce w Igrzyskach Młodzieży wywalczyła sztafeta dziewcząt, która podobnie jak młodsze sztafety biegała po 800 metrów.
Sztafeta chłopców czas 21:073;43 : Górski Grzegorz, Krasowski Paweł, Lewoc Kamil, Stankiewicz Mateusz, Karpiński Maciej, Żukowski Mateusz.
Sztafeta dziewcząt czas 22:08;78 : Popławska Blanka, Kazimieruk Amelia, Wyszkowska Agata, Szakalska Paula, Kowalko Aleksandra, Marczewska Nikola.
Podziękowania należą się również zawodnikom rezerwowym, którzy wspierali drużyny dopingiem, a po zakończonych zawodach również mieli możliwość sprawdzenia się na swoich Trasach.
Brawa i gratulacje wszystkim osobom startującym, bo wykonały kawał dobrej roboty.
Gratulacje należą się również wszystkim nauczycielom katedry wychowania fizycznego, za tak wspaniałe przygotowanie naszych uczniów do zawodów.
Życzymy powodzenia w kolejnym etapie zmagań.

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.