Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia   Click to listen highlighted text! Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia Powered By GSpeech
Powiększenie:

Kończy się październik kiedy w szczególny sposób wspominamy  patrona naszej szkoły Jana Pawła II. Wśród licznych działań

zorganizowanych w tym okresie pod kierunkiem Zespołu d.s. Patrona,  należy wyróżnić Szkolny konkurs na „Drzwi papieskie”, w którym wzięły udział niemalże wszystkie klasy. Zwycięzcy - klasy Ic i Id (sala nr 13) pod opieką pani Ewy Popławskiej oraz klasa VI c pani  Danuty Litwińczuk (sala 122) nagrodzeni zostali kremówkami, zaś wyróżnieni i pozostali uczestnicy, otrzymali słodycze. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Back to top

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech