Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia   Click to listen highlighted text! Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia Powered By GSpeech
Powiększenie:

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” w naszej szkole, to między innymi działania związane z promowaniem i wspieraniem

czytelnictwa. W związku z tym do biblioteki szkolnej zakupione zostały nowości wydawnicze i bestselery, które wyeksponowane zostały na wystawce bibliotecznej. Uczniowie korzystający z biblioteki zapraszani byli do oglądania zakupionych książek. Wystawa zachwyciła naszych czytelników, każdy z nich znalazł na niej coś dla siebie. Dla tych, którzy nie zdążyli obejrzeć wystawki, prezentujemy galerię zdjęć, aby mogli uczynić to zdalnie.

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Back to top

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech