Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia   Click to listen highlighted text! Dzień dobry Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinia Powered By GSpeech
Powiększenie:

Wzorem lat ubiegłych w trosce o bezpieczeństwo uczniów przeprowadzono akcję profilaktyczną  „Odblaskowe pierwszaki”.

Akcja ma na celu uświadamianie uczniom jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i jak ważnym elementem dla pieszego są elementy odblaskowe.
Głównym tematem spotkania była prelekcja na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas spotkania omawiano jak piesi powinni zachowywać się podczas poruszania się po drogach, co należy zrobić zanim przejdziemy przez przejście dla pieszych oraz jaki wpływ na nasze bezpieczeństwo ma korzystanie z elementów odblaskowych. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali elementy odblaskowe w postaci zawieszek na plecaki.

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Back to top

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech