Wszystkie nasze sztafety pewnie wygrały swoje biegi podczas piątkowego Finału Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Supraślu.

Cztery pierwsze miejsca, tego dawno nie było.

I miejsce w Igrzyskach Dzieci.

Sztafeta dziewcząt czas 22:56;44 :  Szekalska Paula, Backiel Hania, Pugacewicz Wiktoria, Tymoszuk Kaja, Zaczeniuk Wiktoria, Saczuk Zuzanna

I miejsce w Igrzyskach Dzieci.

Sztafeta chłopców czas 21:15;29 : Okoczuk Krzysztof, Savickis Hubert, Tymoszuk Olaf, Zimnoch Filip, Wilczewski Hugo, Podbielski Filip,

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży

Sztafeta dziewcząt czas 22:19;17 : Popławska Blanka, Nagiel Maja, Hajda Wiktoria, Kozłowska Aniela, Dernowska Patrycja, Kazimieruk Amelia

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży

 Sztafeta chłopców czas 20:49;21 : Górski Grzegorz, Lewoc Kamil, Karpiński Maciej, Backiel Filip, Podbielski Jakub, Kierwiak Oliwier,

Podziękowania należą się również zawodnikom rezerwowym, którzy wspierali drużyny dopingiem, a po zakończonych zawodach również mieli możliwość sprawdzenia się na swoich trasach.

 Brawa i gratulacje wszystkim osobom startującym, bo wykonały kawał dobrej roboty.

 Gratulacje należą się również wszystkim nauczycielom katedry wychowania fizycznego, za tak wspaniałe przygotowanie naszych uczniów do zawodów.

 Życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Igrzyska dzieci  - dziewczyny (800m)

22:56

1.      Szekalska Paula

3:44

2.      Backiel Hania

3:54

3.      Pugacewicz Wiktoria

4:02

4.      Tymoszuk Kaja

3:48

5.      Zaczeniuk Wiktoria

3:48

6.      Saczuk Zuzanna

3:38

 

Igrzyska dzieci  - chłopcy (800m)

20:50

1.      Okoczuk Krzysztof

3:11

2.      Savickis Hubert

3:27

3.      Podbielski Filip

3:35

4.      Tymoszuk Olaf

3:54

5.      Zimnoch Filip

3:26

6.      Wilczewski Hugo

3:17

 

Igrzyska młodzieży  - dziewczyny (800m)

21:15

1.      Popławska Blanka

3:23

2.      Dernowska Patrycja

3:44

3.      Nagiel Maja

3:31

4.      Hajda Wiktoria

3:35

5.      Kazimieruk Amelia

3:30

6.      Kozłowska Aniela

3:30

 

Igrzyska młodzieży  - chłopcy (1000m)

20:49

1.      Górski Grzegorz

3:19

2.      Kierwiak Oliwier

3:27

3.      Podbielski Jakub 

3:28

4.      Lewoc Kamil

3:20

5.      Backiel Filip 

3:50

6.      Karpiński Maciej

3:23