Przydział sal – zebrania i konsultacje klasy IV-VIII

Nauczyciel wychowawca

Klasa

Zebranie

Nr. Sali

Konsultacje indywidualne z nauczycielami poszczególnych przedmiotów Nr. sali

Gąsowska-Szatałowicz Kinga

IV a

Zebranie odbędzie się 16.12.2019
o godz. 17.00, konsultacje indywidualne od 17.30

121

Wolańska Katarzyna

IV b

203

203

Beata Mielech

V a

113

113

Joanna Radłowska

V b

114

114

Dorota Kazimierska

V c

210

210

Anna Piekut

V d

19

19

Danuta Litwińczuk

V e

122

122

Miluska Halina

VI a

221

221

Kalko Joanna

VI b

214

214

     Szpica Alina

VI c

119

119

Kondzior Barbara

VI d

205

205

Kruczenko Anna

VII a

121

121

Trofimiuk Ludmiła
/ Biełous Anna

VII b

111

111

Szczepankowska Elżbieta

VII c

213

213

Łapińska Anna

VIII a

204

204

Chociej Justyna / Łuckiewicz Ewa

VIII b

220

220

Fiedorczuk Joanna

VIII c

200

200

 

 

 

 

Przydział sal – konsultacje indywidualne od 18.30

Piekutowska Ewa

121

Konończuka Walentyna

220

Raczkowska-Macko Agnieszka

214

Olszewska Emilia

214

Wróbel Małgorzata

203

Kalinowska Renata

205

Karczmarzyk Daniel

219

Toczyńska Ewa

103

Harasimczuk Jolanta

27
konsultacje indywidualne w dniu 16.12.2019r. od 17.30

Kryńska Joanna

123

Olszyńska  Marzena

222

Wróbel-Kruczenkow Małgorzata

209

      Cydzik Stanisław

Pokój nauczycielski

Antczak Agata

Pokój nauczycielski

S. Szarkowska Danuta

Pokój nauczycielski

Ks. Masajło Władysław

112

Danilczuk Marta

Pokój nauczycieli w-f

Kostro Angelika

Pokój nauczycieli w-f

Kozioł Anna

Pokój nauczycieli w-f

Sawicka Agnieszka

Pokój nauczycieli w-f

Rutkowska Elżbieta

Pokój nauczycieli w-f

Szczuka Krzysztof

Pokój nauczycieli w-f

Zawadzki Marcin

Pokój nauczycieli w-f

Kozikowska Jolanta

115

Gierejkiewicz Agnieszka

115


                         

Zebrania z rodzicami uczniów klas 0-III

10 grudnia 2019 r. godz. 17.00


    

Klasa

Wychowawca

Numer sali

0 a

Roman Kornelia

18

I a

Sokół Urszula

106

I b

Korejwo Alicja

113

I c

Chrzanowska Dominika

111

I d

Bogusz-Kulesza Aneta

110

II a

Sokół Marta

121

II b

Klimczuk Beata

105

II c

Nicpoń Olga

7

II d

Puczko Beata

                    104

III a

Dzierżek Dorota

122

III b

Popławska Ewa

19

III c

Gańko Monika/ Zajkowska Magdalena

13

III d

Wysocka – Drewniak Katarzyna

114

 

 

http://www.gimkleosin.website.pl/

 

 

Sekretariat

  

Poniedziałek 

7:30 - 15:30

Wtorek 

7:30 - 15:30

 Środa 

7:30 - 15:30

 Czwartek 

7:30 - 15:30

Piątek 

7:30 - 15:30 

 

Pedagog / Logopeda / Psycholog

  

 

Agnieszka Gierejkiewicz

pedagog 

Jolanta Wacewicz

pedagog

 

Katarzyna Kozłowska

logopeda

 Poniedziałek 

10.15-15.15

 8.00 – 13.00  10.50-16.50

 Wtorek 

8.00-12.00

 11.15 – 15.15  8.00-13.30

Środa 

10.15 – 15.15

 8.00-13.00  12.30-17.00

Czwartek 

8.00 – 13.00

 11.15-15.15  8.00-11.30

 Piątek 

10.30-14.30 

 8.00-12.00  10.00-12.30

  

Biblioteka/Czytelnia multimedialna

 

 

Urszula Oksztulska

Barbara Rezanow

 Poniedziałek 

7:30 - 16:30

 Wtorek 

7:30 - 15:30

Środa 

7:30 - 15:30

Dzień bez wypożyczeń

Czwartek 

7:30 - 16:30

 Piątek 

7:30 - 14:30 

 

Pielęgniarka

 

 

Helena Smyk
pielęgniarka 

 poniedziałek - piątek  

 8.00 - 15.00

Wtorek 

 8.00 - 15.00

 Środa 

 8.00 - 15.00

 Czwartek 

 8.00 - 15.00

 Piątek 

8.00 - 15.00 

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Back to top