18.12. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Białostockiego w Piłkę Ręczną Chłopców.

W zawodach startowało 5 zespołów: SP Kleosin, SP Turośń Kościelna, SP Supraśl, SP Sobolewo, SP Poświętne. Chłopcy grali systemem każdy z każdym, 2 x 8 min. Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna, wygrała wszystkie swoje mecze i zajęła I miejsce. Tym samym zapewniła sobie awans do kolejnych rozgrywek. Skład zespołu: Adamczuk Kuba, Bańkowski Tomek, Dmochowski Paweł, Karetko Tymek, Łuniewski Szymon, Miezio Kuba, Mudż Marcin, Owierczuk Mateusz, Perkowski Szymon, Rożuk Paweł, Sawicki Jakub, Rząca Michał. Chłopakom serdecznie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!!!! Agnieszka Sawicka

Biblioteka szkolna zachęca wszystkich czytelników do czytania książek i dzielenia się swoimi wrażeniami z lektury.
Świetlica jest miejscem, w którym dzieci mogą przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed lekcjami i po zajęciach czekając na rodziców.
Zajęcia odbywające się w szkole lub poza jej terenem niebędące częścią obowiązkowego programu i mające charakter fakultatywny.
Uczniowie naszej szkoły biorą udział w olimpiadach, konkursach, turniejach i zawodach na różnych szczeblach, osiągając liczne sukcesy.
W szkole każdego roku dokonuje się analizy sprawdzianów zewnętrznych oraz wyciąga się z niej wnioski do dalszej pracy.
50
Absolwenci naszej placówki kontynuują edukację w wybranych przez siebie szkołach, często nas odwiedzając i informując o swoich sukcesach.

Nasza szkoła:odkrywa talenty dzieci!

WIADOMOŚCI ZE SZKOŁY

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Back to top