Klasa

Wychowawca

Data, godzina

Numer sali

0 a

Salej Małgorzata

27.02.2019 r.  17.00

8

I a

Korejwo Kinga

27.02.2019 r.  17.00

106

I b

Klimczuk Beata

27.02.2019 r.  17.00

105

I c

Nicpoń Olga

27.02.2019 r.  17.00

7

I d

Puczko Beata

27.02.2019 r.  17.00

104

II a

Dzierżek Dorota

27.02.2019 r.  17.00

122

II b

Popławska Ewa

27.02.2019 r.  17.00

13

II c

Gańko Monika

27.02.2019 r.  17.00

18

II d

Wysocka – Drewniak Katarzyna

27.02.2019 r.  17.00

110

III a

Sokół Urszula

27.02.2019 r.  17.00

106

III b

Korejwo Alicja

27.02.2019 r.  17.00

113

VI a

Kruczenko Anna

27.02.2019 r.  17.00

19

VI b

Trofimiuk Ludmiła

27.02.2019 r.  17.00

111

VI c

Szczepankowska Elżbieta

28.02.2019 r.  17.00

213

VII a

Łapińska Anna

27.02.2019 r.  17.00

204

VII b

Chociej Justyna

27.02.2019 r.  17.00

210

VII c

Fiedorczuk Joanna

27.02.2019 r.  17.00

200

 

 

klasa IV a, IV e

klasa IV b, IV c, IV d

17.00

 /stołówka szkolna/- spotkanie z dyrektorem szkoły, prelekcja-„Przemoc w cyberprzestrzeni”

 

18.00- zebranie z wychowawcą

17.00

 Zebranie z wychowawcą

 

18.00 /stołówka szkolna/- spotkanie z dyrektorem szkoły, prelekcja-„Przemoc w cyberprzestrzeni”

 

 

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

IV a

Beata Mielech

113

IV b

Joanna Radłowska

114

IV c

Dorota Kazimierska

210

IV d

Anna Piekut

19

IV e

Danuta Litwińczuk

122

 

„ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH 2019/2020”   -   GODZ. 17.30  ( STOŁÓWKA SZKOLNA) 

PO SPOTKANIU INFORMACYJNYM ODBĘDA SIĘ ZEBRANIA Z WYCHOWAWCAMI

 

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

VIII a

 

Wróbel Małgorzata

 

203

VIII b

 

Piekutowska Ewa

 

110

VIII c

 

Toczyńska Ewa

 

111

 

 

 

 

klasa V a, V b

klasa V c, V d

17.00

 /stołówka szkolna/- spotkanie z dyrektorem szkoły, prelekcja-„Przemoc w cyberprzestrzeni”

 

18.00- zebranie z wychowawcą

17.00

 Zebranie z wychowawcą

 

18.00 /stołówka szkolna/- spotkanie z dyrektorem szkoły, prelekcja-„Przemoc w cyberprzestrzeni”

 

 

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

V a

Miluska Halina

221

V b

Kalko Joanna

121

V c

Szpica Alina

119

V d

Kondzior Barbara

203

 

 

„ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 2019/2020” – GODZ. 17.30 KLASY III gimnazjum ( STOŁÓWKA SZKOLNA)

PO SPOTKANIU INFORMACYJNYM ODBĘDA SIĘ ZEBRANIA Z WYCHOWAWCAMI

 

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

IIIA

Raczkowska-Macko Agnieszka

214

IIIB

Konończuk Walentyna

 

220

IIIC

Emilia Olszewska

 

221

IIID

Gąsowska-Szatałowicz Kinga

121

   IIIE

Harasimczuk Jolanta

 

18