Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.Drużyna dziewcząt w kat.U10 zajęła III miejsce w województwie. Dziewczęta były przygotowane przez panią A.Kostro, a opiekę na turnieju pełniła pani Ewelina Zaczeniuk której serdecznie dziękujemy. Gratulujemy wszystkim uczennicom i rodzicom. A królowa strzelców kategorii U10 należy również do nas?

BRAWOOOOOOOOOO????⚽️

Znalezione obrazy dla zapytania marzec miesiącem matematykiJuż po raz IV marzec był ogłoszony w naszej szkole  miesiącem matematyki. Organizowane na terenie szkoły konkursy i  akcje miały zachęcić wszystkich do utrwalania wszelkich umiejętności z zakresu matematyki w przyjemny, niecodzienny sposób. 

10 marca odbyło się wręczenie zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych przeprowadzanych w gimnazjach województwa podlaskiego.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.Został rozstrzygnięty konkurs Małego Samorządu ,, Zima w obiektywie”. I miejsce zajął Stanisław Matys z kl. III c, II miejsce Zuzanna Sokół z kl. III d , III miejsce Zofia Siemieniako z kl. III e.  Nagrody zostaną wręczone na apelu w czerwcu.  Zwycięzcom gratulujemy!

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.11 kwietnia klasa II a i III a były w Papugarni „Ara” w Białymstoku. Dzieci miały okazję zobaczyć papugi z różnych stron świata. Poznały tu różne gatunki tych niezwykłych ptaków. Mogły je dotknąć, pogłaskać, a nawet własnoręczne nakarmić. Dzieci świetnie się bawiły, przeżyły niesamowitą przygodę, której nie zapomną przez długi czas.

14 kwietnia odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych. W zawodach startowało 41 najlepszych szkół z naszego województwa (185 zawodniczek).

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie z oddziałami gimnazjalnymi.Obraz może zawierać: 22 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i w budynku4 kwietnia w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie lokalnego etapu konkursu plastycznego ,,Samochód marzeń 2017 ” organizowanego przez firmę Toyota. Konkurs cieszył się zainteresowaniem uczniów a uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością.