Sobota 17.10.2020, Przewieź za Augustowem, arena wielkiego Finału Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. To tu zjechały najszybsze sztafety z całego województwa podlaskiego. Nie mogło zabraknąć również naszych biegających ekip. Konkurencja jak przystało na finał stała na bardzo wysokim poziomie. Mimo iż jechaliśmy jako najszybsze sztafety z grupy południowej, a nasi biegacze i biegaczki podjęli heroiczną walkę, uzyskując fenomenalne wyniki, strefa medalowa okazała się nie tak prosta do osiągnięcia. Najlepszy wynik osiągnęła sztafeta chłopców starszych zajmując II miejsce w Igrzyskach Młodzieży, bardzo bliska medalu była również sztafeta chłopców młodszych, po zaciętej walce na ostatnich metrach chłopcy musieli zadowolić się IV miejscem w Igrzyskach Dzieci przegrywając medal o 3 sekundy. Sztafeta dziewcząt młodszych wybiegała V miejsce w Igrzyskach Dzieci, przegrywając o 1 sekundę czwartą lokatę. Sztafeta dziewcząt starszych wywalczyła XI lokatę, nadmienić trzeba iż problemy kadrowe spowodowały że start tej sztafety był zagrożony, ale udało się skompletować drużynę i wystartować.
Brawa, gratulacje oraz podziękowania zawodniczkom i zawodnikom, zarówno startującym i rezerwowym, że mimo wolnego dnia godnie i z zaangażowaniem, reprezentowały barwy SP Kleosin. Podziękowania rodzicom, za to iż mimo trudnego okresu pandemii, wyrazili zgodę na start swoich pociech. 
Podziękowania oraz gratulacje wszystkim nauczycielom katedry wychowania fizycznego, za tak wspaniałe przygotowanie naszych uczniów do zawodów.
Dziękujemy !!!
Igrzyska dzieci - dziewczyny (800m)21:05
 • Kulhawik Amelia  3:34
 • Backiel Hania 3:46
 • Hajda Wiktoria 3:34
 • Nagiel Maja 3:11
 • Kozłowska Aniela 3:22
 • Dernowska Patrycja 3:37
      
Igrzyska dzieci - chłopcy (800m) 18:51
 • Zaczeniuk Patryk 3:13
 • Savickis Hubert 3:13
 • Kierwiak Oliwier 2:56
 • Ramotowski Mateusz 3:13
 • Wilczewski Hugo 3:07
 • Okoczuk Krzysztof 3:07
     
Igrzyska młodzieży - dziewczyny (800m)21:11
 • Popławska Blanka 3:21
 • Kazimieruk Amelia 3:21
 • Iwanowska Martyna 4:15
 • Kryńska Nela 3:29
 • Kowalko Aleksandra 3:19
 • Marczewska Nikola 3:26
     
Igrzyska młodzieży - chłopcy (1000m)19:53
 • Górski Grzegorz 3:25
 • Krasowski Paweł 3:11
 • Lewoc Kamil 3:22
 • Stankiewicz Mateusz 3:07
 • Podbielski Jakub 3:34
 • Karpiński Maciej 3:11