Dnia 28 października 2020r odbył się w naszej szkole Konkurs recytatorski poezji o św. Janie Pawle II, którego celem jest przybliżenie uczniom sylwetki Jana Pawła II - wielkiego Polaka i patrona naszej szkoły. Wzięło w nim udział 9 uczestników klas I-III, wyłonionych w drodze wcześniejszych eliminacji wewnątrz klasowych. Organizatorkami konkursu były p. Ranata Janik, p. Ewa Toczyńska i p. Agata Antczak. Dodatkowo swoją pomocą wsparli organizatorów p. Urszula Oksztulska oraz p. Renata Kalinowska. Do pracy w jury zaproszono p. Dyrektor Grażynę Rutkowską, p. Agnieszkę Gierejkiewicz oraz p. Alicję Korejwo. Wyłoniono czterech zwycięzców i przyznano jedno wyróżnienie: I miejsce - Maja Wilczewska klasa I b, II miejsce – Milena Pawluczuk klasa II c, III miejsce – Klara Chwiećko klasa Id, III miejsce – Mikołaj Czetyrko klasa II b. Wyróżnienie : Magdalena Lewandowska, klasa III b.
Gratulujemy zwycięzcom i nauczycielom!