Za oknami widać już pierwsze oznaki zimy, a my myślami jesteśmy jeszcze przy pięknej, złotej jesieni uwiecznionej na pięknych fotografiach naszych uczniów . Na przełomie października i listopada odbył się szkolny konkurs fotograficzny "Jesień w obiektywie" dla uczniów klas IV - VIII, wzięło w nim udział 16 wychowanków naszej placówki. Wybór zwycięzców był niezwykle trudny ale po burzliwych naradach jury ogłosiło następujący werdykt:
   
I miejsce:
- Blanka Popławska kl.VIIa
- Igor Bartoszuk kl.VI a
- Maja Frankowska kl. VI e
   
II miejsce:
- Martyna Sienkiewicz kl. IV c
- Paulina Matanowska kl.IV a
- Iga Szuberska kl. IV a
   
III miejsce:
- Adam Piekutowski kl.VIII b
- Bartosz Magdziak kl.IV d
- Julia Gardocka kl. IV c
   
Wyróżnienie zdobyli :Natalia Falkowska, Monika Urban, Dominika Łapińska, Mateusz Klimek, Maciej Baranowski, Natasza Kierkowicz, Maria Brodowicz.
    
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom talentu, pomysłowości i zaangażowania :)
    
Obszar załączników