Uczniowie klasy IV a mają za sobą dwa dni ciężkich zmagań sportowych. Świetnie zaprezentowali  umiejętności 

gry w piłkę ręczną i pokonywania konkurencji lekkoatletycznych w trójboju. We środę drużyna dziewcząt i chłopców wzięła udział w turnieju „ Ręczna na Orliku”.
Młodzi szczypiorniści pokonali SP 50 z Białegostoku 6:1, w drugim meczu z SP 8 mimo bardzo dobrej gry zabrakło nam trochę szczęścia, piłka zbyt często obijała poprzeczkę, słupki, bramkarza i niestety polegliśmy. Dziewczynki też zaprezentowały się super wygrywając z SP 8 10:1 mecz z SP 50 miał odwroty efekt, tu rywalki okazały się lepsze. Wśród uczestników zostali wybrani najlepsi zawodnicy i zawodniczki. W naszych zespołach zostali nimi Agata Chylińska i Mateusz Gryko. To pierwszy taki turniej, ale nasze dzieciaki pokazały na boisku swój waleczny charakter. Brawo!!!!
Kolejny dzień to start w zawodach lekkoatletyczny na Orliku w Kleosinie. I tu nasze pięcioosobowe zespoły pokazały, swoje umiejętności w skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu na 60 m. W tej imprezie wzięło udział 7 zespołów chłopców i 6 dziewcząt. Jednak to nasze ekipy okazały się najlepsze zdobywając złote medale i puchar.


Drużyna chłopców: Mateusz Gryko, Mateusz Klimek, Filip Zimnoch, Krzysztof Leszczyński, Hubert Ciereszko nauczyciel prowadzący drużynę Marta Danilczuk
Drużyna dziewcząt: Zuzanna Saczuk, Kaja Tymoszuk, Ewa Gryszko, Agata Chylińska, Karolina Wiśniewska nauczyciel prowadzący zespół Anna Kozioł.


GRATULUJEMY i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW