Historyczny wynik naszych czterech sztafet podczas Wielkiego Finału Województwa Podlaskiego w Przełajowych Biegach Sztafetowych

w Przewięźi. W Igrzyskach młodzieży sztafeta dziewcząt zdobywa wicemistrzostwo, chłopcy trzecie miejsce. Młodsze sztafety w Igrzyskach dzieci, na najmniej lubianym przez sportowców wysokim czwartym miejscu. Wicemistrzostwo dziewcząt (pierwszy raz w historii szkoły), trzecie miejsce chłopców, oraz dwa czwarte miejsca, podkreślmy że w województwie, to najlepszy wynik odkąd szkoła bierze udział w biegach sztafetowych. Wielkie brawa i podziękowania dla dzieci i młodzieży, naszych wspaniałych sportowców, którzy dali z siebie naprawdę wszystko, walczyli do samego końca o jak najlepszy wynik i godnie reprezentowali naszą szkołę. Brawa, wielkie brawa i szacun !!! Jesteście wspaniałymi wojownikami !!! To trzeba było widzieć na żywo.

Podziękowania dla wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego, którzy również mają swój duży wkład w ten sukces. Poczynając od wyboru, oraz przygotowania zawodników i zawodniczek, motywowania, wspierania, jest jeszcze dużo innej pracy o której mało kto wie, chociażby przygotowanie całej dokumentacji, organizacji wyjazdu, pomocy w wyborze sprzętu i wielu innych czynnościach. Każdy z nauczycieli wychowania fizycznego przyczynił się w jakimś stopniu do tego wielkiego sukcesu. Dziękujemy i gratulujemy. Brawo katedra wychowania fizycznego !!!

Nasi wspaniali sportowcy:

„Sreberka” sztafeta dziewcząt starszych w składzie: Popławska Blanka, Kryńska Nela, Nagiel Maja, Hajda Wiktoria, Kazimieruk Amelia, Kozłowska Aniela, Ancipiuk Patrycja, Dernowska Patrycja,

III miejsce sztafeta chłopców starszych w składzie: Górski Grzegorz, Podbielski Jakub, Backiel Filip, Lewoc Kamil, Kierwiak Oliwier, Karpiński Maciej, Bartoszuk Igor,

IV miejsce sztafeta dziewcząt młodszych w składzie: Szekalska Paula, Pugacewicz Wiktoria, Bartoszuk Hanna, Backiel Hania, Zaczeniuk Wiktoria, Saczuk Zuzanna, Tymoszuk Kaja, Gryszko Ewa,

IV miejsce sztafeta chłopców młodszych w składzie: Okoczuk Krzysztof, Savickis Hubert, Podbielski Filip, Gryko Mateusz, Zimnoch Filip, Wilczewski Hugo, Klimek Mateusz,