17-18 marca odbył się „Finał grupy południowej w piłce ręcznej”. Nasze reprezentacje stanęły na najwyższym stopniu podium.

17 marca na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Bielsku Podlaskim odbył się „FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT”. W rozgrywkach udział wzięły drużyny SP Turośń Kościelna, SP Boćki, SP Kleosin oraz SP nr 3 Bielsk Podlaski. Po emocjonujących zmaganiach pierwsze miejsce zajęła drużyna z SP Kleosin. Zawodniczki z SP w Turośni Kościelnej zajęły 2 miejsce premiowane awansem do dalszych rozgrywek. Trzecie miejsce zajęła drużyna z SP3 w Bielsku Podlaskim a czwarte miejsce SP Boćki.

Skład zespołu: Patrycja Ancipiuk, Amelia Kazimieruk, Aleksandra Kowalko, Blanka Popławska, Aniela Kozłowska, Nicole Żaworonek, Martyna Majewska, Julia Adamczuk, Oliwia Małaszewicz, Wiktoria Marczewska, Maja Nagiel, Aniela Strzymińska, Maja Dąbrowska, Wiktoria Masłowiecka, Wiktoria Hajda, Julia Wnorowska, Nela Kryńska. Opiekun zespołu: Elżbieta Rutkowska

Gratulujemy bardzo dobrego występu i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach. 


Dnia 18 marca 2022 r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kleosinie odbył się „FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW”. W rozgrywkach udział wzięły drużyny SP Turośń Kościelna, SP Boćki, SP Kleosin oraz SP nr 3 Bielsk Podlaski. Nasza reprezentacja stanęła na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce zajął zespół z Turośni Kościelnej, trzecie zespół z Bociek a czwarte SP3 Bielsk Podlaski. Tak jak w przypadku dziewcząt, pierwsze dwa zespoły zakwalifikowały się do dalszych rozgrywek.

Skład zespołu: Jakub Podbielski, Grzegorz Górski, Filip Backiel, Kamil Lewoc, Szymon Kazimierski, Adam Kimborowicz, Miłosz Rutkowski, Oliwier Kierwiak, Maciej Karpiński, Krystian Karejwo, Patryk Szczawiński, Bartłomiej Łukaszewicz, Jakub Samulski. Opiekun zespołu: Marcin Zawadzki

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Gratulujemy