Wyjazd do Małkini , to pierwszy turniej i zetkniecie się ze "środowiskiem" ze handballu dla naszych najmłodszych zawodniczek z kl. IV Dziewczęta  mimo braku doświadczenia i krótkiego okresu treningowego (od września) pokazały wolę walki a każda zdobyta bramka przyniosła wiele radości . Dużym wsparciem dla drużyny był gromki doping rodziców , którzy przyjechali na turniej.  DZIĘKUJEMY!!!

Turniej w Małkini zakończyliśmy na VIII miejscu. Dziewczęta uświadomiły sobie , jak wiele czeka ich pracy by dorównać do najlepszych i ile radości daje gra w ręczną. Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została - Michalina Chrostowska
GRATULACJE
Klasyfikacja końcowa:
1.UKS DWÓJKA Małkinia             
2. Pogoń Siedlce                     
3.UKS Zielonka   
4. UKS 50 B-stok  
5. ROK i S Radzymin
6. Jutrzenka Płock
7. FIT Camp W-wa
 8.SP Kleosin