Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu dla mieszkańców woj. podlaskiego pt. "Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj.

podlaskim".

O konkursie informujemy za pośrednictwem Urzędów Gmin i Powiatów. Prosimy o umieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej, aby w ten sposób jak najwięcej mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny mogło wziąć udział w  konkursie! Celem inicjatywy jest zachęcenie do aktywności sportowej oraz rozpowszechnienie turystyki rowerowej w regionie podlaskim.

Konkurs organizowany przez serwis internetowy Clicktrans.pl, startuje 31.05 i aby wziąć w nim udział, należy stworzyć pracę na temat: „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie podlaskim”.
W pracy można posłużyć się tekstem, zdjęciami lub materiałem filmowym własnego autorstwa.
Na prace czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 czerwca 2022 r. Wówczas zostaną wybrane 3 najciekawsze prace i nagrodzone jednorazowymi nagrodami pieniężnymi.
Suma nagród to 1 000 zł.
W załączniku przesyłam informację o szczegółach konkursu oraz grafikę do umieszczenia na Państwa stronie internetowej. Wszystkie potrzebne informacje (w tym formularz rejestracyjny) znajdą Państwo tutaj: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-podlaskie-2-edycja.
W razie pytań lub wątpliwości służę pomocą.